NT Užsienyje

Namai saulėtose šalyse: Ispanija, Šiaurės Kipras ir Bulgarija, tai vienos iš pagrindinių krypčių, kur lietuviai įsigyja Vilą peržiemoti, namus pensijai ar investicijai kapitalo prieaugio. 

Kiekviena ji savaip žavi, turinti savo privalumus ir rizikas. Lietuviams kaip ir mūsų kaimynams investavimas į nekilnojamą turtą yra viena iš saugiausių investicijų. Kone kiekvienas sukaupęs pinigų, ieško nupirkti butą, namą, sandėlius ar garažą nuomai siekiant pasyvių pajamų. Populiarumo sulaukusios Ispanija ir Šiaurės Kipras pasižymi ilgu vasaros sezonu ir šltomis žiemomis.

Šiaurės Kipras

Investicijos Šiaurės Kipre

Patogus susisiekimas, tiesioginiai skrydžiai iš Kauno ir Vilniaus, 3,5 valandos lėktuve ir striukę paslėpe kuprinėje džiaugiates saulės šiluma net ir gruodžio ar sausio mėnesiais. 340 saulėtų dienų, sparčiai besivystantis turizmo sektorius, sukuria natūralų poreikį verslų NT trumpalaikė, ilgalaikė nuoma ir administravimas, valymo paslaugos, restoranų, dviračių, elektrinių paspirtukų, automobilių nuoma, vandens pramogų nuoma ir dar daug kitų neužpildytų nišų.

Ispanija

Investicijos Ispanijoje

Ispanija laikoma viena geidžiamiausių šiltųjų šalių lietuviams antram būstui įsigyti. Ilgas vasaros sezonas, šiltos žiemos, ir europietiškas gyvenimo stilius yra artima ir pageidaujama lietuviams. Ispanijos NT vystytojai intensyviai plečią nekilnojamo turto žemėlapį, statydami kompleksus greta miestų, kuriuose išvystyta infrastruktūrą ir  Viduržemio Jūra skalauja krantus.

Vienas svarbiausių dalykų investuojant užsienyje yra patikimas tarpininkas, kuris sieks ne savo asmeninio intereso, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Išsiaiškinęs kliento poreikį pasiūlis nekilnojamą turtą, kuris bus likvidus, galės uždirbti pasyvias pajamas…

Valencija, Alikante, Almerija sulaukia daugiausiai investuotojų iš Lietuvos.

Kitos paslaugos

Mes Jums taip pat galime padėti su...

NT Pirkimas

Padėsime Jums įsigyti savo svajonių namus už geriausią rinkos kainą.

NT Pardavimas

Sutaupykite laiką ir pinigus patikėdami mums nekilnojamo turto pardavimą.

Turto Vertinimas

Greitai ir patogiai įvertinkite savo turimą NT su mūsų intuityvią vertinimo sistema.

Paskolos

Paskolos pačiomis geriausiomis sąlygomis Jūsų naujo NT įsigyjimui.

Buto kainos vertinimas

Greitai ir patogiai įvertinkite savo buto kainą NT rinkoje

Namo kainos vertinimas

Greitai ir patogiai įvertinkite savo namo kainą NT rinkoje

Svetainės meniu

Mus taip pat rasite:

Buto kainos vertinimas

Greitai ir patogiai įvertinkite savo buto kainą NT rinkoje.

Namo kainos vertinimas

Greitai ir patogiai įvertinkite savo namo kainą NT rinkoje.

Greitai ir patogiai įvertinkite savo buto kainą NT rinkoje.

arba

Mane domina kitos Jūsų teikiamos su NT susiję paslaugos.